Rozwiązania IT nowej generacji

Aplikacje internetowe

Serwisy Internetowe CMS

W naszej ofercie znajduje się autorski system SOLVEO.CMS, który umożliwia kompleksowe zarządzanie tak strukturą jak i treścią serwisu internetowego. Użytkownikowi, edytującemu treść serwisu, zbędna jest jakakolwiek wiedza z zakresu programowania.

Sklepy Internetowe

Handel elektroniczny jest w dzisiejszych czasach bardzo modny a coraz większa konkurencja na tym rynku oraz liczba kupujących sprawia, że aby zaistnieć sam fakt posiadania sklepu nie jest dziś wystarczający. Dzisiaj sklep pełni również funkcję reklamową firmy, jest jej funkcjonalną i atrakcyjną wizytówką.

Dedykowane aplikacje WWW

Ciągle zmieniające się otoczenie w jakim przychodzi funkcjonować firmom na konkurencyjnym rynku sprawia, że dynamicznie zmieniają się ich wymagania wobec systemów informatycznych. Nic nie zaspokoi tak potrzeb IT jak responsywne aplikacje WWW dedykowane do konkretnych rozwiązań.

Integracja WWW

Integracja aplikacji WWW stała się niemalże konicznością w przypadku prowadzenia portali korporacyjnych, sklepów internetowych czy innych dedykowanych systemów działających w Internecie.