Rozwiązania IT nowej generacji

Sklepy internetowe

Platforma sprzedaży internetowej - SOLVEO.B2C

Handel elektroniczny jest w dzisiejszych czasach bardzo modny a coraz większa konkurencja na tym rynku oraz liczba kupujących sprawia, że aby zaistnieć sam fakt posiadania sklepu nie jest dziś wystarczający. Dzisiaj sklep pełni również funkcję reklamową firmy, jest jej funkcjonalną i atrakcyjną wizytówką.

W Naszej ofercie znajdziecie Państwo dedykowany, dostosowany do indywidualnych potrzeb produkt SOLVEO.B2C, który jest obszernym sklepem z przejrzystym i funkcjonalnym panelem zarządzania. Sklep posiada funkcję pełnej edycji zawartości i treści, z możliwością rozdziału uprawnień oraz szeroką gamą atrybutów produktów. Sprawia to, iż Nasz produkt można dopasować do każdej branży i gałęzi handlowej.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnyc technologii, nasze sklepy są wysoce interaktywne i przyjazne użytkownikowi, czyniąc zakupy szybkie i przyjemne. Procedury związane z wdrożeniem i uruchomieniem sklepu oraz szkolenia pracowników, przeprowadzane są przez naszych pracowników i nie wymagają dodatkowych opłat.

W Państwa ręce oddajemy sklep oprawiony profesjonalną i wysoce atrakcyjną szatą graficzną, spełniającą wymagania Państwa i Państwa klientów. Szczególnie dbając o to, by Państwa asortyment prezentowany był w czystej i przejrzystej formie.