Rozwiązania IT nowej generacji

Systemy informacyjne

Business Intelligence i Hurtownie danych

Oferowane przez nas narzędzia klasy Business Intelligence pozwalają na natychmiastowe przetworzenie bieżących danych w wiarygodną informację, której oczekuje przedsiębiorstwo.

Platformy B2B

Platformy B2B stały się już nieodłącznym elementem infrastruktury IT w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Sprawdzają się zarówno w firmach posiadających własne rozbudowane sieci dystrybucji jak i w obsłudze relacji pomiędzy niezależnymi partnerami biznesowymi.

Systemy CRM

Nie ma nic cenniejszego w firmie jak dostęp do kompleksowej informacji o jej klientach. SOLVEO.CRM jest systemem dającym pełny obraz kontaktu firmy z jej klientami. Wspiera pozyskiwanie klientów oraz umożliwia utrzymanie na najwyższym poziomie relacji z klientami już istniejącymi.

Elektroniczny obieg dokumentów EDI

SOLVEO.EDI jest systemem do zarządzania elektronicznym obiegiem zadań i dokumentów. Dostarcza bogatą funkcjonalność, która została zbudowana na podstawie wieloletnich doświadczeń w zakresie zarządzania mechanizmami typu „workflow” w średnich i dużych organizacjach.

Oprogramowane dedykowane

Ciągle zmieniające się otoczenie w jakim przychodzi funkcjonować firmom na konkurencyjnym rynku sprawia, że dynamicznie zmieniają się ich wymagania wobec systemów informatycznych. Nic nie zaspokoi tak potrzeb IT jak aplikacje dedykowane do konkretnych rozwiązań.